Uroczyste obchody Dnia Edukacji Narodowej w SCK

10 października 2019 r. odbyły się uroczyste obchody Dnia Edukacji Narodowej w Starachowickim Centrum Kultury gromadząc nauczycieli z miejskich, gminnych i powiatowych placówek.
Tak jak co roku dziękowano nauczycielom za ich solidną pracę, a także serce wkładane w wychowanie młodzieży.

Na tę okoliczność uczniowie naszej szkoły zaangażowali się w przygotowanie poczęstunku dla organizatorów uroczystości oraz zaproszonych gości.

Przygotowaniem potraw zajęła się młodzież z klasy II c.  Młodzież klasy IVb zatroszczyła się o przygotowanie sali i ustawienie stołów, zaś o obsługę kelnerską i carving zadbali uczniowie klasy IVc.
W przygotowanie uroczystości zaangażowani byli następujący nauczyciele: p. Zofia Adamczyk,  p. Katarzyna Adamus, p. Małgorzata Ślaska-Myszka, p. Anna Pastuszka, p. Monika Maciejczak, p. Anna Sadaj-Łaszewicz, p. Małgorzata Płusa oraz kucharz Jarosław Głowacki.