MAGAZYNIER-LOGISTYK  zawód poszukiwany przez pracodawców

Firmy polują na magazynierów. Pracując „na magazynie” można nieźle zarabiać  (zobacz https://innpoland.pl/147373,zarobki-magazyniera-specjalisci-na-tym-stanowisku-zarabiaja-nawet-9500-zl).

„Magazynier pilnie poszukiwany do pracy” Portal Pracuj.pl informuje, że w połowie października 2018 roku na jego stronach było 1400 ofert tego typu.

Magazynier – logistyk może pracować w magazynie handlowym czy przemysłowym, do jego zadań należy kontrola jakości i ilości towaru przyjmowanego i wydawanego, rozmieszczanie towarów w magazynie, dokonywanie na bieżąco inwentaryzacji towaru.
Magazynier dba o towar, który znajduje się pod jego opieką i chroni go przed pożarem, kradzieżą, zalaniem, szkodnikami, zepsuciem i zniszczeniem. Pilnuje terminów przechowywania np. materiałów, towarów i utrzymuje porządek w pomieszczeniach magazynowych.

W trakcie nauki w Branżowej Szkole I Stopnia nr 2 w ZSZ nr 1 można zdobyć kwalifikacje w zawodzie Magazynier – logistyk i zdobyć umiejętności:
– przyjmowania i wydawania towaru z magazynu,
– przechowywania towarów,
– prowadzenia dokumentacji magazynowej,
– obsługiwania magazynowych programów komputerowych,
– zarządzenia logistycznego i dystrybucji,
– organizowania procesów przedprodukcyjnych,
– prowadzenia własnej działalności gospodarczej.

ZAPRASZAMY DO NAS DO KSZTAŁCENIA W TYM ZAWODZIE