Finał zbiórki dla schroniska w Rudniku

Dnia 31 października 2019 r. z sukcesem zakończyła się zbiórka dla schroniska w Rudniku, która została przeprowadzona z inicjatywy uczennic Nikoliny Błach i Martyny Lis, przy wsparciu i pomocy całej klasy 2b pod opieką p. Tomasza Szczygła.

Uczniom naszej szkoły udało się zebrać 320 zł. Za tę kwotę została kupiona specjalna karma dla młodych zwierząt oraz dla tych, które są chore.
Oprócz tego pozyskaliśmy wiele różnych karm dla psów i kotów, zabawki, łóżeczka, koce, pluszaki, makarony, kasze i wiele wiele innych artykułów potrzebnych naszym czworonogom, które nie mają własnego domu.
Bardzo pomógł nam też sklep z odzieżą używaną, który dostarczył nam kilka worków z pościelą. Posłuży ona do ocieplenia bud i legowisk.

Serdecznie dziękujemy wszystkim zaangażowanym w naszą akcję !!!